Loading...

Hizmetlerimiz

ETİKET & AMBALAJ

ARM Etiket üretim alanı içinde yapışkanlı ve yapışkansız sanayi etiketleri, fantezi etiketler, uyarı etiketleri bilgilendirme etiketleri, süsleme etiketleri, ambalaj etiketleri yer alır.

UV OFSET BASKI

Ofset baskının tutunamadığı pp, pe, pvc, plastik ve metalize yüzeylere tutunabilen fırınlanmış kalıplar ve özel mürekkeplerle yapılan bir ofset baskı türüdür.

LOKAL UV LAK

Bir görselin sadece belirli bir bölgesine olacak şekilde, resim ve yazıların belirli bölümleri gibi seçilmiş alanlara serigrafi baskı tekniği ile ultra viole ile kuruyan parlak veya mat lak basılması işlemidir.

BOBİN SERİGRAFİ BASKI

Serigrafi baskının tabakadan tabakaya değilde, bobinden bobine olanıdır. Bobin serigrafi kanvas türü kalın kumaş, ekstrafor vb. rolu tekstil ürünleri üzerine sudan ve yıkamadan etkilenmeyen baskılar yapmanızı sağlar.

FLEKSO BASKI

6 renkli 33cm web enindeki makinamız ile PP, PE, PVC, triplex, kartoh, termal, kuşe sticker, rafya, file etiketi vb. baskılar yapılmaktadır. Çift kesim ve perforaj ünitesine sahip bu makine ile iki bıçak artı tabakalama yapılabilmekte, ters baskı da yapılabilmektedir.

SERİGRAFİ BASKI

İpek kalıp üzerine desen ve boya yer alır. Desen üzerindeki boya lastik basıncı ile altta bulunan malzemenin üzerine transfer edilir. Teknik olarak çok eski ve ilkel bir baskı türü olmasına rağmen otomasyonda dahi el emeği ve ustalık becerisine en çok ihtiyaç duyulandır. Kısaca ofset ve tipo ile basılamayan işler serigrafi ile basılır.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bunu kabul ettiğinizi varsayarız.